Список Партии регионов
Утвержден на конференции городской организации «Партии регионов». Зарегистрирован Краматорской избирательной комиссией 1 октября 2010 года (Постановление №13).
Внесен в избирательный бюллетень по выборам депутатов Краматорского городского совета в многомандатном избирательном округе под №1
1. Панков Віктор Андрійович
12.09.1941 року народження; ЗАТ»НКМЗ» голова наглядової ради; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
2. Єфімов Максим Вікторович
01.11.1974 року народження; ВАТ «ЕМСС» ген. директор; місце проживання м. Краматорськ, пмт Біленьке; член організації ПР.
3. Стадниченко Віталій Васильович
03.07.1952 року народження; ЗАТ «НКМЗ» заст. ген. директора з комерційних питань; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
4. Чибісов Юрій Володимирович
12.03.1948 року народження; ЗАТ «НКМЗ» заст. ген. директора з економічних питань; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
5. Носенко Ніна Федорівна
14.05.1957 року народження; ВАТ ЕМСС заст. директора з якості; місце проживання м. Краматорськ, пмт Біленьке; член організації ПР.
6. Борсук Андрій Михайлович
28.06.1960 року народження; Краматорська міська рада; секретар ; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
7. Воробйова Катерина Олександрівна
25.02.1948 року народження; ТОВ «Континент-Краматорськ» директор; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
8. Пилипенко Василь Васильович
08.02.1960 року народження; ВАТ «СКМЗ» заст. генерального директора ; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
9. Боярський Юрій Іванович
28.11.1960 року народження; ЗАТ «НКМЗ» головний бухгалтер; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
10. Михайлов Ігор Володимирович
24.12.1965 року народження; відділ охорони здоров’я Краматорської міської ради; начальник відділу; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
11. Панков Андрій Вікторович
17.07.1974 року народження; Краматорська філія АБ «Брокбізнесбанк»; директор; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
12. Шрайдер Артур Вікторович
25.11.1971 року народження; ЗАТ «НКМЗ»; директор виробництва валків та енергетичного обладнання; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
13. Шевченко Леонід Григорович
16.08.1952 року народження; Загальноосвітня школа №16; директор; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
14. Філенко Олександр Борисович
18.10.1955 року народження; ВАТ «ЕМСС»; голова профспілкового комітету; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
15. Тіунов Володимир Миколайович
06.03.1958 року народження; ЗАТ «НКМЗ»; директор виробництва металургійного устаткування; місце проживання, м. Краматорськ, пмт Біленьке; член організації ПР.
16. Палашек Олег Георгійович
09.07.1953 року народження; ВАТ «КЗВВ»; технічний директор; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
17. Бобров Валентин Григорович
10.12.1958 року народження; ЗАТ «НКМЗ»; директор виробництва гірничо-рудного та ковальсько-прессового обладнання; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
18. Ольхова Ірина Олександрівна
10.06.1964 року народження; КМО ПР; керівник апарату; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
19. Титаренко Едуард Віталійович
16.06.1966 року народження; ЗАТ «НКМЗ»; начальник цеху №16; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР
20. Чернов Юрій Петрович
11.11.1935 року народження; Ветеранська організація; голова ради ; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
21. Рубайло Віталій Викторович
03.03.1967 року народження; КМУ Стоматологічна поліклініка
№1; гол. лікар; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
22 Шипова Олена Миколаївна
25.06.1964 року народження; відділ культури Краматорської міської ради; звідуюча відділом; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
23. Приліпко Валерій Семенович
27.09.1953 року народження; ВАТ «Урожай»; директор; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
24. Куценко Сергій Володимирович
05.07.1974 року народження; ВАТ «ТІСО»; генеральний директор; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
25. Сосєдко Ірина Миколаївна
21.02.1983 року народження; ВАТ «ЕМСС»; голова асоціації молоді; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
26. Скопенко Дмитро Вікторович
04.11.1976 року народження; КП «Архітектура і кадастр» Краматорської міської ради; директор; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
27. Антонов Микола Михайлович
13.11.1950 року народження; ЗАТ НКМЗ; начальник ковальсько-пресового цеху № 1; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
28. Єпішина Ольга Олександрівна
21.05.1961 року народження; класік-центр «Леді-моделз»; голова правління КМГО «Жіноче товариство «Тріумф»; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
29. Глуховець Андрій Вікторович
10.12.1974 року народження; ВАТ «Продхліб»; директор; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
30. Хрупін Василь Іванович
04.12.1957 року народження; ВАТ СКМЗ; директор з загальних питань; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
31. Бакланов Геннадій Юрійович
03.04.1970 року народження; ЗАТ НКМЗ; начальник сталеплавильного цеху №1; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
32. Анфалов Євген Васильович
16.12.1976 року народження; ЗАТ НКМЗ; начальник МХ № 7; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
33. Кладко Ігор Валентинович
01.07.1960 року народження; КМУ міська лікарня № 1; Головний лікар; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
34. Сомкін Артем Євгенович
15.03.1974 року народження; ЗАТ НКМЗ; начальник цеху МХ № 1; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
35. Сухаренко Сергій Едуардович
15.10.1967 року народження; ВО «КМРТМ»; директор; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
36. Івков Володимир Сергійович
21.11.1979 року народження; ЗАТ НКМЗ; начальник МХ № 6; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
37. Норіна Наталя Андроніївна
17.09.1967 року народження; КП ТТУ; завгосп; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
38. Романченко Олександр Олександрович
30.11.1959 року народження; ЗАТ НКМЗ; начальник фасонно-ливарного цеху №1; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
39. Попов Олег Вікторович
19.09.1974 року народження; ЗАТ НКМЗ; начальник механічного цеху № 2; місце проживання м. Краматорськ; член організації ПР.
40. Синицький Роман Михайлович
30.07.1980 року народження; ЗАТ НКМЗ; голова правління асоціації молоді; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
41. Мороз Олександр Валентинович
29.07.1981 року народження; ТОВ «Крамгазбуденерго»; директор; місце проживання, м. Краматорськ; член організації ПР.
42. Сердюк Ігор Євгенович
23.02.1960 року народження; ВАТ ЕМСС; заступник начальника відділу якості; місце проживання м. Краматорськ; член організації член організації ПР.
Количество просмотров: 1 290